VINAŘSTVÍ VÁCLAV

Nad vstupním portálem důstojně ční přilbice sv. Václava.

Objekt vinařství je na dvou místech propojen s vedlejším Degustačním sklepem sv. Václava s apartmány. Oba domy spojuje i jednoduchý a moderní interiér tvořený betonem, štukovou omítkou, stěrkami, pozinkovaným železem. Objekt byl zvenku i zevnitř navržen triem mladých architektů ve složení Veronika Ševčíková, Rostislav Stoklásek a Tereza Teplá, ve spolupráci s Ing. arch. Tomášem Zlámalem.

Celý objekt je výrobě i skladování vína moderně uzpůsoben.

Celý hlavní prostor je při vinobraní využíván především k výrobě. Ta začíná v patře na galerii, a za využití gravitace pokračuje až do sklepení. Tím poskytuje poněkud netradiční, leč správnou a k vínu šetrnou metodu výroby. Nejmodernější systémy chlazení i vytápění, klimatizovaný sklad na již nalahvovaná vína, kancelář, degustační bar… najdete zde zkrátka to nejlepší pro víno i jeho milovníky!

Po vylisování poslední odrůdy je prostor vždy pečlivě uklizen, technologie odstaveny a nahrazeny dubovými stoly a lavicemi. Vznikne zde komfortní zázemí jak pro náhodné kolemjdoucí, tak pro firemní a soukromé akce, školení, prezentace, večírky, narozeniny či rodinná výročí, celkem až pro 150 lidí.

 

Pozvěte i své známé, rádi je uvidíme...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin