Hustopečský masopust na Turhandlích –  6.2.2016

Zabíjačka, víno, průvod masek. Hustopečský masopust již po osmé.

Nenechte si ujít již tradiční Hustopečský masopust, který se uskuteční v sobotu 6.2.2016 v ulici Na Hradbách a zapojte se spolu s námi do bohatého doprovodného programu.

Akce bude zahájena v deset hodin dopoledne lidovým vypravěčem Frantou Uhrem, jehož humor skvěle podtrhuje atmosféru tohoto dne. Na zahřátí můžeme ochutnat zabíjačkovou polévku, kterou nám organizátoři Hustopečského masopustu – Hotel Rustikal a makléřská společnost QUATRO nabídnou zdarma, popřípadě za dobrovolný příspěvek, který bude věnován na dobročinné účely.

Poté vyrazí do ulic masopustní průvod kostýmů a masek, po jehož zakončení nám místní řezníci ukáží svou zručnost při tradiční zabíjačce. Jako každoročně budeme mít možnost zabíjačkové speciality ochutnat i zakoupit. K tanci a poslechu nám zahraje kapela Noví Kaskadéři a těšit se můžeme také na nejrůznější stánky s pochoutkami a rukodělnými výrobky. Před obědem proběhne vyhodnocení tomboly, ve které můžete získat zajímavé ceny a jejíž výtěžek bude také věnován na dobročinné účely.

Po obědě se otevřou sklepy na ulici Na Hradbách, ve kterých nám vinaři z „Turhandlí“ nabídnou k ochutnání své vinné moky a seznámí nás s historií odrůd a procesem výroby vína.

Těšíme se na vaši účast.

Pozvěte i své známé, rádi je uvidíme...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin